Skip to content

A lyga. III turas.

birželio 30, 2008

Kaip ir praeitą kartą teks pradėti nuo korekcijų aprašymo, tačiau tikiuosi, kad tai paskutinis kartas. Stadionų dydžius naudosiu tuos, kuriuos pateikė Lietuvos futbolo federacijos Licencijavimo skyriaus darbuotojas Laurynas Zibolis. Jie žemiau:

“FK Atlantas” – 4940;

“FK Ekranas” – 4065;

“FBK Kaunas” – 9180;

“FK Sūduva” – 3000;

“FKK Šiauliai” – 3000;

“FK Šilutė” – 3000;

“FK Vėtra” – 5422;

“FK Žalgiris” – 6530.

Anot L. Zibolio šie skaičiai sezono metu dėl sulaužytų ar keičiamų kėdžių gali svyruoti, tačiau aukščiau pateiktus skaičių nekeisiu, nes visų pokyčių tiesiog neįmanoma susekti (be abejonės teks koreguoti, kai “Sūduva” pradės žaisti naujajame stadione).

Kaip ir praėjusį kartą teko pakoreguoti praėjusio turo apžvalgas. Šiek tiek atnaujintus pirmą ir antrą turus galite pasižiūrėti čia ir čia (pakoreguotos tik lentelės).

Trečiajame ture nėra oficialių skaičių iš “Atlanto” bei “Šiaulių” rungtynių, tad teko naudotis neoficialiais skaičiais iš futbolas.lt. Įdomų, kaip tai galima praleisti, čia rungtynių protokolo pildymo klaida?

Rungtynės

Rezultatas

Žiūrovai

Stadiono talpa

Užpildymas

Sūduva – Šilutė

2 – 1

1900

3000

63,33%

Atlantas – Šiauliai

0 – 1

800

4940

16,19%

Ekranas – Kaunas

1 – 0

2150

4065

52,89%

Vėtra – Žalgiris

1 – 1

811

5422

14,96%

Iš viso:


5661Šis turas tarp visų vykusių pasiekė lankomumo rekordą (pirmajame susirinko 5130 žiūrovų, o antrajame – 3920). Tikėjausi, kad “Ekrano” bei “Kauno” dvikova susilauks nemažo žiūrovų skaičiaus ir tai pasitvirtino. Gaila, kad Vilniaus derbis nesudomino gausesnio būrio žiūrovų, tačiau gal jau patiems klubams vertėtų pradėti galvoti apie žiūrovų pritraukimą į stadionus, nes vien tik žodis “derbis” vilniečių netraukia. Nustebino “Sūduvos” bei “Šilutės” rungtynes stebėjusių žiūrovų gausa, nes tiesa pasakius nesitikėjau, kad rungtynės su “Šilute” gali taip sudominti.

Pagaliau grafike visi klubai turi skaičius. Taip, kai kurie klubai sužaidė tik po vienas namų rungtynes, tačiau neužilgo tai pasikeis. Jau dabar matosi, kad dėl lankomumo čempiono vardo varžysis “Sūduva”, “Ekranas” bei “Šiauliai”.

Ketvirtajame ture daugiausiai žiūrovų turėtų sulaukti “Sūduvos” bei “Ekrano” dvikova, o vidurkį mažins “Šilutės” bei “Šiaulių” rungtynės.

Reklama
No comments yet

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: