Skip to content

A lyga. IV turas.

birželio 30, 2008

Malonu pradėti šį įrašą žinant, kad nereikia daryti jokių pataisymų ir vėl kaitalioti prieš tai buvusius įrašus. Smulkūs malonumai, tačiau jie irgi džiugina.

Šiame ture nustebino žiūrovų skaičius “Sūduvos” bei “Ekrano” dvikovoje. Juk svečiavosi turnyrinės lentelės lyderis, o žiūrovų mažiau nei įprasta. Ar neatėję žiūrovai tikėjosi, kad komanda nieko gero neparodys ir paprasčiausiai nenorėjo to matyti?

Rungtynėse tarp “Kauno” ir “Vėtros” matosi žiūrovų prieaugis lyginant su paskutinėmis “Kauno” namų rungtynėmis. Turbūt ir gerai, kad nuolatinis čempionas patyrė pralaimėjimą ir atsiranda didesnė intriga, o tai be abejo domina žiūrovus.

“Šilutės” – “Šiaulių” bei “Žalgirio” – “Atlanto” rungtynių žiūrovų skaičiuose jokių didesnių pokyčių nėra.

Rungtynės

Rezultatas

Žiūrovai

Stadiono talpa

Užpildymas

Šilutė – Šiauliai

2 – 2

310

3000

10,33%

Sūduva – Ekranas

2 – 1

1500

3000

50%

Žalgiris – Atlantas

0 – 0

850

6530

13,02%

Kaunas – Vėtra

1 – 2

1500

9180

16,34%

Iš viso:

4160

Šio turo vidurkis yra mažesnis ir už praėjusio turo, ir už viso sezono vidurkį. Turbūt neverta aiškinti, kad tam įtakos turėjo “Šilutės” bei “Šiaulių” tarpusavio susitikimo žiūrovų skaičius. Visai geri skaičiai būtų, jei vietoj “Šilutės” žaistų koks “Alytis” ir tuo pačiu gerintų lankomumo skaičius.

“Sūduva” pablogino savo vidurkį paskutiniame ture, tačiau nelabai tikiu, kad “Ekranas” bei “Šiauliai” galėtų pavyti. Keista matyti kad Vilniaus “derbyje” pirmauja “Vėtra”, kuri tikrai negali pasigirti sirgalių gausa lyginant su “Žalgiriu”. Gal “Vėtra” daugiau užsiima žiūrovų pritraukimu? Ar vėl visi sutiksime, kad čia žiūrovų skaičius dirbtinai padidintas?

Penktajame ture bus nemažai įdomių susitikimų, kurie potencialiai turėtų pritraukti auditoriją. Mano prognozė būtų, kad “Šiaulių” bei “Žalgirio” susitikimą stebės daugiausiai žiūrovų ateinančiame ture, o mažiausiai – “Ekrano” bei “Šilutės” rungtynės.

Reklama
No comments yet

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: