Skip to content

Back on track

birželio 30, 2008

Kurį laiką nebuvo nei laiko, nei galimybių užsiimti nors kiek blogu, bet yra naujienų, kurias mano manymu reikėtų pateikti vienoje vietoje (gali būti, kad ką nors praleidau).

Šiandien teko pasiskaityti „Futbolo ekspresą“ ir sužinoti, kad jis taps „Futbolas LT“ ir bus „Vakaro žinių“ bei „Respublikos“ dalimi. Gerai nuteikia faktas, kad „Futbolas LT“ taps būtent „Vakaro žinių“ dalimi, nes kiek pamenu, tai šis bulvarinis laikraštis turi didžiausią auditoriją. Įdomu, ar „Futbolas LT“ bus įkeltas ir į „Vakaro žinių“ tinklapį? Plačiau apie tai galite pasiskaityti vakar dienos „Futbolo eksprese“.

Panašu, kad „Ekranas“ sugebėjo išparduoti visą žurnalo „FK Ekranas“ tiražą ir dabar jau galima pasiskaityti elektroninę versiją.

Atsinaujino „Vėtros“ tinklapis. Įgavo daugiau šviesesnių spalvų, bet vis dėl to turiu mano pagrindinį priekaištą, kodėl žaidėjai sukišti į vieną lapą ir nieko plačiau apie juos neparašyta? Gal ateityje pasitaisys, bet dabar kelia liūdėsį.

Pagaliau vėl pradėjo veikti „Atlanto“ tinklapis. Turbūt buvo neatnaujinamas nuo 2006 metų vidurio, bet visai neseniai įdėta daugiau medžiagos ir kas kartą šiek tiek įkeliama naujienų.

Tačiau daugiausiai naujienų pažėrė Baltijos lyga:

    – atsinaujines tinklapis, kuris man kažkuo primena UEFA (subjektyvi nuomonė);

    – išleistas Baltijos lygos elektroninis žurnalas;

    – pradėta bendradarbiauti su Liverpulio universitetu (žemiau galite matyti vieną ištrauką iš pranešimo spaudai):

Triobet Baltijos Lygos“ vykdomasis vadybininkas Christian Happel ir Verslo Administravimo Magistrantūros (MBA) Programos Vadovas (Futbolo Pramonės šakos) kurso Liverpulio universitete daktaras Geoff Pearson patvirtino partnerystę tarp dviejų įstaigų. Tai reiškia, kad studentai iš MBA (Futbolo Pramonės šakos) programa turės galimybę atlikti internatūrą „Triobet Baltijos Lygoje“, taip pat rašyti disertacijas su „Triobet Baltijos Lygą“ susijusiomis temomis.“

Būtent bendradarbiavimas su Liverpulio universitetu gali suteikti naudos visiems, kurie dirba su Baltijos lyga. Nauja patirtis, kitoks požiūris į vadybą ir t.t. Matome, jog Ch. Happel ėmėsi rimtai dirbti ir neužilgo galime sulaukti įdomesnių žinių.

Reklama
No comments yet

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: