Skip to content

FK “Žalgiris” atnaujino savo svetainę

birželio 30, 2008


Minėjau, kad kiekvieną savaitę bandau aplankyti “A” lygos klubų svetaines ir pažiūrėti, kas gi naujo. Kurį laiką oficialioje “Žalgirio” svetainėje kabėjo užrašas, skelbiantis, jog svetainė atnaujinama. Tada pamaniau, kad tai turbūt ilgam, tačiau klydau ir dabar jau galima lankytis naujoje svetainėje.

Sutinku, kad tai geresnė svetainė nei prieš tai buvusi, tačiau dar trūksta nemažai dalykų. Kaip paprastą žiūrovą mane domintų tokie papildomi dalykai: interviu su žaidėjais/treneriais, daugiau informacijos apie pačius žaidėjus/trenerius, rungtynių “online” transliacijos, kur galima įsigyti bilietus ir panašiai. Dabar smalsu pasidarė, ar klubai kurdami savo svetaines klausia savo gerbėjų nuomonės apie būsimą ar esamą svetainės turinį?

Mano nuomone, “A” lygos klubų svetainės šiuo metu galėtų bandyti lygiuotis su “Ekrano” internetiniais namais. Ne, ne dizaino prasme, bet turiniu. Manyčiau, kad tai kaip šių dienų etalonas tarp Lietuvos futbolų klubų svetainių. Įdomu, kada mes pamatysime “Šilutės” svetainę?

Reklama
No comments yet

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: