Skip to content

Kada atsinaujins? (Atsakymai)

birželio 30, 2008

Paskutiniame poste minėjau, kad iššsiunčiau klausimus ir Ivartis.lt, ir Eurofootball.lt. Siandien turiu atsakymus is abieju tinklapių. Uždaviau šiuos du klausimus:

Ar planuojate atnaujinti savo tinklapį?

Jei taip, tai kada ir kokiu naujovių gali tikėtis jūsų tinklapio lankytojai?

Eurofootball.lt – Vaidotas Januška (Futbolas.lt ir EuroFootball.lt vyr. redaktorius)

Deja, nei į vieną klausimą konkrečiai šiuo metu atsakyti negaliu.

Suprantame, kad puslapyje yra nemažai trūkumų (nors išvaizdos ir struktūrine prasme esame patenkinti), ir dėl to apmaudu, tačiau daugiausiai dėl techninių ir finansinių priežaščių iki šiol nepavyko sutvarkyti puslapio taip, kaip norėtume. Be to, pradėję naujojo futbolas.lt projektą daug resursų skyrėme jam.

Kalbant apie ateitį, puslapis, be abejo, turės vienokiu ar kitokiu būdu tobulėti, tačiau kol nėra 100 proc. aišku pažadų dalinti nesinorėtų. Galiu pasakyti tik tiek, kad 2008 m. Europos čempionato metu, kaip ir visada per didžiuosius futbolo turnyrus, stengsimės pateikti tam tikrų naujovių ir įdomybių – tiek turinio, tiek formos prasme.

Beje, taip pat norėčiau pridėti, kad futbolas.lt puslapyje šiuo metu įgyvendinta tik maža dalis to, kas buvo suplanuota (ne turinio, o pačio puslapio galimybių ir įvairių skilčių prasme). Nesmagu, kad dar yra įvairių techninių problemų – vieną iš jų visi turbūt jau galėjo pastebėti per A lygos rungtynes, kai puslapis nei laikydavo apkrovimo ir negalėjome pateikti tiesioginės rezultatų transliacijos. Tai labai norime išspręsti, bet iki šiol nepavyko, o jei ir pavyko, tai sužinosime tik kito A lygos turo metu.

Apskritai, turime tikslą sukurti tokį puslapį, kuris nenusileistų nei vienam sporto tinklapiui Lietuvoje, ir kuriuo futbolo mėgėjai galėtų didžiuotis.

Ivartis.lt – Algirdas Vaitkevičius (Ivartis.lt projekto vadovas)

Galiu patikinti, kad naujoji Ivartis.lt svetainė jau yra paruošta ir šiuo metu yra taisomos klaidos. Ji turetų pasirodyti artimiausiomis savaitėmis. Kol kas didelių naujienų joje nebus, bet laikui bėgant tikrai pamatysite daug įvairių naujovių, kurios Lietuvos futbolo portaluose nebuvo taikytos.

Reklama
No comments yet

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: