Skip to content

Pradėta prekiauti “Vėtros” atributika

birželio 30, 2008

Kiekvieną savaitę stengiuosi aplankyti Lietuvos futbolo klubų svetaines ir pažiūrėti, kas naujo. Pirmiausia – “A” lygos klubai, o jei dar yra noro, tai ir kiti likę.

Naujausias dalykas, kurį teko sužinoti yra tas, kad pagaliau pradėta prekiauti “Vėtros” atributika. Įdomu, kiek kainuoja marškinėliai? Ir kiek gi bus žiūrovų su naujais marškinėliais stadione? Tikiuosi, kad šis “Vėtros” žingsnis bus ženklas kitiems klubams ieškoti įvairesnių atributikos platinimo kanalų, o ne tik klubų adminsitracijos ar dar per “kažkur”.

Kita naujiena, kuri tai pat yra iš “Vėtros” svetainės, yra susijusi su “McDonalds” rengiamu žaidimu. Man įdomus tas faktas, kad šio žaidimo burtų traukimo ceremonijoje buvo įtrauktas “Vėtros” futbolo klubas. Tam tikras pliusas klubo žinomumui ir gal dar keli nauji žiūrovai stadione. Kodėl ne? O ką daro kiti (“Ekraną” praleidžiame, jie turi bendrą projektą su “FHM”)?

Dabar galvoje kirba mintis. Gal rengti kažką panašaus į blogo nezinau.lt Blogoramą? Tarkime, kad tai būtų “A” lygos klubų svetainių savaitinė apžvalga.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: