Skip to content

Apsilankymas stadione – 2008.07.06 – „Atlantas“ – „Šilutė“

liepos 8, 2008

Savaitgalį apsilankiau Klaipėdoje ir žinoma, kad negalėjau praleisti mieste vykstančių varžybų. Susitiko Klaipėdos „Atlantas“ bei Šilutės „Šilutė“. Apie pačias rungtynes nepasakosiu, nes pasiskaityti galima čia, čia ir čia, o ir pats įdėmiau stebėjau rungtynes retkarčiais, nes mane domino pats stadionas bei kas vyksta aplink.

Apie įvyksiančias rungtynes buvo galima sužinoti pavarčius šeštadienio „Klaipėdą“ bei „Vakarų ekspresą“. Abiejų laikraščių sporto skyriuose puikavosi skelbimai apie būsimas rungtynes. TNS Gallup Žiniasklaidos tyrimas (respondentai yra 15 – 74 metų amžiaus) rodo, kad Klaipėdoje šie dienraščiai yra skaitomi.

Laikraštis

Vidutinė auditorija visoje Lietuvoje

Bendra auditorija visoje Lietuvoje

Vidutinė auditorija Klaipėdos mieste

Bendra auditorija Klaipėdos mieste

Klapėda

2,8%

6,9%

35%

71%

Vakarų ekspresas

2,5%

5,6%

29,1%

52,7%

Šaltinis: TNS Gallup

Sąvokos:

Vidutinė skaitytojų auditorija – procentas arba skaičius žmonių skaičiusių arba varčiusių vidutiniškai vieną leidinio numerį per tam tikrą periodą.

Bendra skaitytojų auditorija– procentas arba skaičius žmonių skaičiusių arba varčiusių bent vieną leidinio numerį per tam tikrą periodą.

Matyti, kad dienraščių auditorijos įspūdingesnės lyginant su ta, kuri susirinko Klaipėdos „Žalgirio“ stadione (416 žiūrovų). Deja, deja… Žmonės lyg ir informuoti, tačiau stadione nesirinko. Įtakos turbūt turėjo du pagrindiniai faktoriai: priešininkas yra tik „Šilutė“ ir pirmadienis (liepos 7 d.) buvo nedarbo diena, tad daugelis maloniai stūmė laiką prie ežerų ar kitose laisvalaikio leidimo vietose.

Bilietas į rungtynes kainavo 4 litus, o alus stadione – 4,5 lt (rungtynių metu stadione alų išnešiojo merginos). Gaila, bet su maistu stadione bei stadiono prieigose šiek tiek sunkiau. Žinoma galima gauti kai kurių užkandžių alaus pardavimo vietoje, tačiau man atrodo, jog būtų galima sėkmingai prekiauti taip pat ir karštais sumuštiniais. Tiek to, nesigilinsiu į tai, nes galima ir argumentuoti, ir kontrargumentuoti.

Panašu, kad bilietus atsispausdino visam sezonui, nes perkant bilietą užrašo tik datą, o ant pačio bilieto nerasi užrašytų varžovų, tad esu linkęs manyti, kad mano mintis teisinga. Beje, gal tokie patys bilietai buvo ir praeitą sezoną?

Kelis kartus teko nusišypsoti rungtynių metu girdint skelbiamus prizus apsilankiusiems stadione. Laikraščio „Klaipėda“ prenumerata skamba neblogai, bet kai girdi, kad prizas yra rūkyta kiaulės knyslė? Hm, nežinau, nežinau. Ok, fakatas tas, kad „Alantas“ rūpinasi bent kažkokiu žiūrovų pritraukimu.

Nuotraukų iš stadiono galite pasižiūrėti čia.

Reklama
7 Komentaras leave one →
 1. RnG permalink
  liepos 8, 2008 8:05 pm

  jeigu pažiūrėtum į komandų logotipus ant bilieto, tai suprastum, jog kalba eina net ne apie praėjusius metus 🙂
  beje, nieko čia keisto, kuo daugiau tų bilietų užsisakai, tuo mažiau jie kainuoja. nelabai būtų protinga pardavinėti bilietus po 4 Lt, kai bilieto gamyba kainuotų kokį 1 litą.

 2. futboloverslas permalink*
  liepos 9, 2008 6:05 am

  man jau itarima buvo sukeles Bites logotipas (www.bite.lt), o cia ir komandu logo kiti ir dar jau ne “A“ lygoje zaidzianciu komandu logo yra.

  aciu uz pastebejima.

 3. liepos 9, 2008 8:20 am

  O ir “Ekrano“ logotipas senoviškas idėtas…

 4. Bosinis permalink
  liepos 9, 2008 8:44 am

  jo del bilietu tai viskas tvarkoi, tikrai manau buvo spausdinta ofsetiniu budu, kas tokiam kiekiui turejo kainuoti centus, taupymas suprantamas nes tikrai yra del ko taupyti, kai tokios bilietu kainos..

 5. nitro permalink
  liepos 9, 2008 2:16 pm

  Prieš A lygos sezono pradžią buvau užsukęs į Atlanto puslapį, tai ten buvo naujiena apie 2006 metais vykusias varžybas 😉

  Dabar pamatęs nuorodą į šitą puslapį pamaniau, kad Atlantas susirado adminą. Na bet ten įdėta tik viena naujiena 😦

 6. futboloverslas permalink*
  liepos 9, 2008 6:02 pm

  to nitro:

  nueik cia ir pamatysi siek tiek daugiau naujienu (http://www.atlantas.lt/naujienos/?rid=3). tiesa, tai perspausdinta medziaga is Vakaru ekspreso. kiek pamenu, tai Atlanto atstovas spaudai dirba VE.

 7. zanaz permalink
  liepos 12, 2008 2:27 am

  “neseniai klubo rinkodaros direktore pradėjusi dirbti Rasa Vilkienė“ cia is vis kazkoks kosmosas, ar tik nebus pirmas futbolo klubas ikures toki etata, nu gal koks Ekranas ar Suduva turi. T
  a naujiena kas siuloma ziurovams irgi ispudinga…tiktai jai virs menesio dabar ir nieko naujo puslapy, ar patingejo ka i puslapi idet ar prarado vilti…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: