Skip to content

Socialiniai tinklai ir sportas

liepos 28, 2008

Savaitgalį skaičiau žinutę, jog NBA klubas “New York Knicks“ susikūrė savo socialinį tinklą. Paskaičius tokias žinutes bandai lyginti su Lietuva. Tiesa, gal lyginti nėra ko, bet pagalvoti, kad tai būtų visai neblogai, gali.

Pagalvoji ir supranti, kad Lietuvos futbolo klubams dar toli iki to. Pasižiūrėjus i jų pačių tinklapius ir pasiklausius specialistų komentarų supranti, koks dar socialinis tinklas. Gal pradžiai vertėtų savo tinklapį susitvarkyti.

Tačiau galima išnaudoti esamus socialinius tinklus (paminėsiu man daugiau žinomus):

 • Facebook. Kodėl ten nesusikūrus futbolo klubo “Žalgiris“ grupę ir kviesti jungtis gerbėjus (arba patys sirgaliai galėtų prisijungti)? Juk yra žinoma tiesa, kad kai kurie žmonės domisi futbolu, tačiau nesilanko klubų tinklapiuose ir nebūtinai žino apie įvyksiančias rungtynes. Grupėje esantiems žmonėms labai paprasta išsiųsti žinutę, kuri informuotų apie artimiausas rungtynes.
 • Frype. Tai būtų pasiūlymas ir pačiam Frype. Šiuo metu sėkmingai gyvuoja muzikinė Frype dalis, o kodėl nepadarius sportinės dalies? Leisti įvairiems sporto klubams registruoti save ir tuo pačiu pritraukti fanus į savo grupes.

Tikiu, kad galima kažkaip panaudoti One, Myspace ir kitus. Pagrindinė mintis būtų ta, kad tai įgalintų skleisti informaciją (pranešimai apie rungtynes, video medžiaga, nuotraukos ir pan.) tiems, kurie nėra itin aktyvus sirgaliai.

Ką klubai gali padaryti daugiau sužinosite paskaitę šį Dansu.lt įrašą.

Reklama
7 Komentaras leave one →
 1. liepos 28, 2008 9:38 pm

  Su Frype ar One gal ir gautusi kas nors, bo lietuviska… Bet kad butu normalus tas socialinis tinklas speju reik nemazai pasedet prie jo, arba vos ne pirkt paslaugas is kazkokios “socialiniu tinklu agenturos“ kuri pirmiausia sukurtu padoriai atrodanti o paskui ir duotu patarimus kaip ji priziureti ir siaip ishspaust kazkokia nauda is to… arba itraukt kokius klubo fanus savanoriskai tuom uzsiimt, zinau yra zmoniu kuriems tik duok pafacebookint ar one.lt pasedet. Bet kaip rasei kad dauguma klubu nesugeba savo puslapiu susitvarkyt tai iki myspace jiems kaip iki kosmoso 🙂

 2. futboloverslas permalink*
  liepos 29, 2008 6:10 am

  patiems klubams kurti socialinius tinklus dar yra anksti, o stai panaudoti esamus tikrai yra imanoma. gal net ne patys klubai tai galetu daryti, o klubu fanu judejimo lyderiai.

 3. Adomas permalink
  liepos 29, 2008 10:52 am

  Gera idėja. Šiuo metu, mano nuomone, tinkamiausia vieta būtų Facebook, nes jis suteikia daugiausiai galimybių: Foto, Video, Forumas, Komentarai..

 4. futboloverslas permalink*
  rugpjūčio 7, 2008 6:41 am

  to Adomas:

  uzsiimk savo megiamo klubo grupe Facebook’e ir galesi papasakoti, kaip sekasi 🙂

 5. zanaz permalink
  rugpjūčio 8, 2008 11:36 am

  na ten tikrai nenorejau pasakyt kad reik kurt visai nauja tinkla

 6. Agne permalink
  vasario 25, 2009 6:29 pm

  Kaip pvz galiu pasakyti, kad VISA futbolo cempionu EKRANO komanda, kartu su treneriu visai neseniai prisiregistravo portale FRYPE.LT, o frypu tikrai galima pasitiketi, nes ten nera apsimeteliu 😉

Trackbacks

 1. Gargždų “Banga” ir Facebook « Futbolo verslas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: