Skip to content

O Glazge viskas prasidėjo taip…

rugpjūčio 11, 2008

Deja, aš ten nebuvau, tačiau Žanas viską matė savo akimis ir nusprendė apie tai papasakoti

Ibrox stadionas, pastatytas 1899 metais, daug kartų atnaujintas ir plėstas. Vienas iš 27 stadionų turinčių aukščiausią 5 žvaigždučių UEFA kategoriją, talpinantis 51.082 žiūrovus. Būtent iš čia atkeliavo naudotos plastmasines kėdės į Vilniaus “Žalgirio“ stadioną 90-ųjų vidury.

Čia patogiausia patekti metro, yra atskira stotelė Ibrox, kuri yra apie 200 metrų nuo stadiono. Kaip ir prie visų rimtesnių Europos stadionų vos išlindus iš po žemių mus gausiai pasitinka namudininkai su įvairia atributika ir prekeiviai rungtynių programėlėmis. Truputį apsiprekiname – siūlomi dvejų rūšių dvigubi šalikai, viename užrašyta “FC Kaunas“ ir dar juodai-geltonai (kaip Vėtros gerbėjui gal ir truputį tiktų), kitas arčiau teisybės, ir geltonai žalias ir “FBK“ logotipas – abu po 5£, 64 puslapių programėlė-žurnalas 2,50£ (apie tai kitoje dalyje).

Už keliolikos metrų mus pasitinka keletas įstabaus “škotiško” grožio mergikių. Patiekiamos skrajutės, kuriose siūloma įsigyti porą DVD – UEFA finalo įrašas ir dar kažkas iš “Rangers“ istorijos.

Aplink stadioną jų dar daugiau.

Pasirodo, jog jos visos pertraukos metu pavirsta cheerleader‘ėmis – retas reiškinys futbole.

Bilietų centras įrengtas iš išores statybininkų būdelių kompleksą primenančiose patalpose. Viena būdelė „ticket collecton only“ – tik pasiimt bilietus kuriuos įsigijai iš anksto internetu, telefonu, turi sutartį pagal kuria pinigai tau nuskaičiuojami nuo tavo Rangers kreditinės kortelės“ ar dar kokiu sudėtingu būdu. Prie kitos rikiuojasi tie, kurie nori įsigyti ir sumokėti už bilietus vietoje. Esminis skirtumas – antru atveju procedūra ilgesnė.

Viduje numeriukų sistema – priėjus eilės galą užsidega numeriukas prie kurio iš maždaug 15 langelių eiti. Nuolaida bilietams deja tik U-18 ir virš 65 metų (jiems 8£, o likusiems 21£). Kompiuterio ekrane matosi kad yra speciali bilietų valdymo programa, maždaug “Rangers tickets manager“. Pasirodo mus turi suvest į lankytojų duomenų bazę – 5 žmonėm tai užtrunka apie 10 minučių, ekspromtu sugalvojamas belekoks adresas Lentvaryje.

Belaukiant eilėje gali užrašyt vaikus i “Rangers“ futbolo stovyklą, užpildyti paraišką į laukiančiųjų eilę sezono abonementų įsigijimui, parašyti skundą/pageidavimą ir iškarto įmesti i dėžutę bei panašios atrakcijos.

Burger-van‘ų aplink stadioną tik kokie 3 ir neįtikėtina, bet nėra eilių – prieš tavo nosį kepa gardžiuosius burgerius, dešreles Hot-dog‘ams ir svogūnus – 2,50£ vienetas, 0.5 l colos/sprite ar pan. 1£.

Po truputį susirašome į stadoną, tačiau apie tai kitą kartą.

Reklama
No comments yet

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: