Skip to content

Pradėkime nuo savo kiemo

rugpjūčio 19, 2008

Paprastai šią Delfi.lt sritį tik permetu akimis, ir net neįsivaizduoju kaip čia šovė mintis žvilgtelt kodėl gi Vyriausybės fonde švilpauja vejai. Ir kas ten tokio galėtų būti apie futbolą, ogi pasirodo yra visai nemažai – visi 400.000 litų nacionaliniam transliuotojui „2008 metų Europos futbolo čempionato transliavimo išlaidoms iš dalies padengti“.

Kokybiškas reginys, daug žvaigždžių ir Europos mastu tokia suma už transliacijas yra kapeikos. Jei norime, kad ten dalyvautų Lietuva, tai gal vertėtu pradėti nuo savo kiemo finansavimo, pavyzdžiui nors kokiu 25% to sumos skirti nacionalinio čempionato transliacijoms. Schema sena ir paprasta – tavo varžybas rodo per TV, tau daug lengviau kalbėtis su rėmėjais – daugiau pinigų iš jų, aukštesnis lygis, daugiau susidomėjimo sulaukiančios transliacijos ir ratas įsisuko. Nesiplėsime, kaip tai prisideda prie rinktinės stiprėjimo, o jai patekus į Euro ar Pasaulio čempionatus tikrai niekas neprieštaraus jei Vyriausybė transliacijas finansuos kur kas gausiau.

Gal Sport1, kurie lyg ir žada nacionalinę lygą transliuot, paklibins Kirkilą ir co. – kanalo vadovui iškalbos tikrai netrūksta :)))

By Žanas

Reklama
3 Komentaras leave one →
 1. RnG permalink
  rugpjūčio 20, 2008 1:30 pm

  oi kokie jūs greiti Vyriausybės pinigus leisti. Nacionalinio čempionato transliacijos yra televizijų ir federacijos reikalas. Europos futbolo čempionatas – taip pat tik televizijos reikalas ir už tokias dotacijas Vyriausybė turėtų gauti į kailį. Vyriausybei turėtų rūpėti sporto infrastruktūros plėtra ir tobulinimas. Aišku, tai ne kelių šimtų tūkstančių reikalas, tačiau efektas būtų kur kas didesnis. Ir įtakotų ne tik futbolo lygio kilimą (kas svarbu čia diskutuojantiems), bet ir visuomenei svarbesnius dalykus – sveikatos būklės gerėjimą (atitinkamai ir mažesnes išlaidas sveikatos apsaugai), nusikalstamumo mažėjimą

 2. rugpjūčio 21, 2008 10:00 pm

  Visiskai teisingai kad tai kanalu, klubu ir lygu tarpusavio reikalas… bet kad jau visa tai taip ishsigime ant Lietuvos, ko gero labiausiai Europoj. Del to ir tenka dotuot – tik kad va ne nuo to to galo pradedama

 3. zanaz permalink
  rugpjūčio 24, 2008 7:24 pm

  O pasirodo Sport1 visgi paskaito cia – greit sureagavo: http://www.sport1.lt/blog/?p=419 😀

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: