Skip to content

Ledai pajudėjo

rugsėjo 1, 2008

Nors ir su šiokiais techniniais nesklandumais, po truputį įsivažiuojantis „Sport1“ galų gale atiduos duoklę Lietuvos futbolui. Trečiadienį (09.03) pirmoji A lygos transliacija – 19:00 val. Vilniaus “Vėtra“ sužais su Marijampolės “Sūduva“. Labai netikėta, kad pasirinktos ne „FBK“ varžybos su „Atlantu“ Klaipėdoje iš kur pirmame ture „FBK“ parsivežė tik viena tašką, o ir šį savaitgalį išsigelbėjo tik paskutinėm minutėm. Kita vertus teko girdėti, kad Marijampolės TV „Sūduvos“ rungtynes filmuoja ne tik jų gimtajame stadione, bet kartais nuvyksta ir į svečius miestus. Tik negaliu prisiminti, ar transliacijos vyksta tiesiogiai. Tikėtina, kad šį kartą visos suinteresuotos pusės sutarė ir rungtynes pamatys didžioji dalis Lietuvos, nors Marijampolės TV filmavimo kokybė toli gražu nėra ideali. Galima spėti, kad čia neliko nuošaly ir Nike/CitySport, kurie „Vėtros“ stadioną gausiai apipavidalinę savo logotipais. Yra kur kas smagiau, kai tave rodo beveik nacionalinis kanalas, o ne tik viena kamera per Futbolas LT.

Beje paskutinėm dienom Vėtroj matomas šioks toks judesys – tinklapyje pradėjo šokinėti nors ir klaikaus dizaino, bet ko gero pirmas šį sezoną i rungtynes kviečiantis pop-up. Kažkas iš klubo forume pareiškė, kad lyg ir bus gaminama siek tiek naujos atributikos, ir net atsiklausė tautos nuomonės kas domintų konkrečiau. Beje, tai ko gero irgi pirmas kartas kai klubo atstovai bando užmėgzti kontaktą internetinėje erdvėje.

Ir galu gale kulminacija – vėlgi forumuose, pasklido gandai, kad „Šiauliai“ ir galų gale „Vėtra“ statosi elektronines švieslentes. Futbolo analitiko įraše apie tai vienas internete gerai žinomas veikėjas, kuriuo aš visai linkęs tikėti pareiškė, kad jos kyla ne be LFF licencijavimo skyriaus grasinimų susidorojimais, bet tiek to, einam prie reikalo: nauja švieslentė „Vėtros“ stadione + pirma A Lygos transliacija, kaip tik iš to stadiono + bent šiek tiek besigaudantis kompų/TV technikas (+ labai daug fainų TV reklamkių turintys dideli Vėtros rėmėjai Nike) = o kodėl gi ne, ko gero pirma kartą Lietuvoj futbolo stadione galima būtų daryti tai, ką daug kartų matėme šią vasara per Olimpiada ir Euro2008 – mojuoti ir kitaip išsidirbinėti, pastebėjus kad tave filmuoja ir stebėtis i kuria čia kamerą atsisukus tai daryti, kad atrodyti teisingai tame dideliame ekrane prie stadiono ir pas kažką namie televizoriuje…

By žanas

Reklama
2 Komentaras leave one →
  1. nitro permalink
    rugsėjo 1, 2008 5:23 pm

    Marijamolės TV daugumą Sūduvos išvykos varžybų rodo tiesiogiai. Na, o namų tik vaizdo įrašus 😉

  2. zanaz permalink
    rugsėjo 1, 2008 6:26 pm

    Dekuj uz info, gal taip pat zinai kas sitas filmuos?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: