Skip to content

Puikus rytas

rugsėjo 7, 2008

Apie įvykius Rumunijoe skaičiau savo mobiliojo telefono pagalba ir kiekvienas prisijungimas suteikdavo gerą pojūtį, jog mes irgi kažką galime nuveikti futbolo aikštėje. Tiesa, mobilus telefonas norėjo išsikrauti, bet supratęs, jog toks akibrokštas gali baigtis blogai, nutarė pagyventi iki rungtynių pabaigos 🙂

Lietuviškame internete pilna pranešimų apie pergalę, tačiau Futbolo ekspertų įrašas pasako daugiau, nei visi kiti ilgi straipsniai mūsų interneto portaluose. Dabar laukiame Mindaugo įspūdžių iš kelionės, o tuo tarpu galima prisimnti įspūdingus Lietuvos rinktinės žaidėjų įvarčius (1, 2, 3) (gaila, tačiau Futbolas.lt esantys įvarčiai gana prastos kokybės).

Šaunus vakaras, lieka laukti laimėtų rungtynių prieš austrus. Tikiuosi, kad aš ne per daug noriu, bet šiaip jau visuomet tikiu mūsų komandomis.

Tai buvo Rumunijoje, o aš siūlau grįžti prie Lietuvoje vykstančių dalykų. Futbolas.lt pasiūlė persikelti į jų kuriamą blogų sistemą. Toks pasiūlymas padarytas ne man vienam. Turbūt jo susilaukė ir kiti apie futbolą rašantys blogai. Aš visuomet maniau, kad tai būtų geriau ir visiems sakydavau, kad toks pavyzdys yra. Jei skaitote rusiškai, tai galite užeiti į Sports.ru ir pamatysite. Ten blogai ne tik apie futbolą, bet ir apie daugelį kitų dalykų. Aš priimu šį pasiūlymą ir jei Artūras Salda sako, kad cenzūros nebus, tai ten ir liksiu. Beje, iš karto turiu pasiūlymą ir jiems. Gal naujasis rinktinės treneris galėtų irgi rašyti blogą? Pavyzdžiui, vieną, o gal du kartus per mėnesį. Man būtų įdomu.

Hm, vos nepraleidau vieno dalyko. Gali būti, kad daugelis matė šį puslapį  – Superfanas.lt. Man įdomu, o kur futbolo atributika? Ok, gal Lietuvos rinktinės ir atsiras, bet kaip su klubais. Klubai, gal nesnauskite ir pabandykite išplėsti savo platinimo kanalus.

Reklama
2 Komentaras leave one →
 1. rugsėjo 7, 2008 1:08 pm

  Hey,

  Bus futbolo:) ir nemazai..duokit tik truputuka laiko:)

  Sekmes ir su unreal pergale

  Superfanas.lt
  Arunas

 2. futboloverslas permalink*
  rugsėjo 8, 2008 8:05 am

  ta laukiam, laukiam 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: