Skip to content

Mobiliosios pramogos FK “Ekrano“ gerbėjams

rugsėjo 8, 2008

Pagaliau sulaukiau šiokių tokių naujienų iš FK “Ekranas“ atstovų apie jų naują projektą FKE Mobile. Žemiau pateikiu atsakymą apie šį projektą.

Jei viskas maždaug gerai klostysis, projektas užsikurs rugsėjo viduryje. Nežadam kažkokių stebuklų, juolab, kad ir TV dar yra tokioj pradinėj stadijoj, bet turėtų būti visai įdomu. Tam bus sukurtas atskiras mini tinklapėlis, kuris dar labiau papildys tokį savotišką tinklapių paketą (FKELive, FKEMobile ir FKETV). Nenorėčiau kalbėti tvirtais teiginiais, tačiau planuojama štai kas:

» konkursai (galimybė spėti artėjančių rungtynių rezultatus, visokie klausimai su keliais atsakymų variantais ir panašiai. Žinoma, bus galimybė laimėti neprastų prizų;

» SMS pranešimai (panašiai kaip užsienio komandų variantuose – didesnio tarifo žinute gali užsisakyti mėnesinį SMS pranešimų paketą, į kurį įeis artėjančių rungtynių priminimas, rezultato paskelbimas po rungtynių ir panašiai. Kol kas tikslaus paketo turinio nesam sudarę);

» išskirtiniai klubo paveiksliukai ir gal kokios užsklandos mobiliam telefonui;

» melodijos (jų bus kur kas mažiau :);

» kadangi draugaujame su TELE2, tai greičiausiai mėginsime išnaudoti ir mirštantį, bet dar gyvą WAP. Judame link mūsų skyrelio patalpinimą TELE2 WAP svetainėje.

Mums lieka laukti pasirodančio produkto, o tuo tarpu galima priminti kitiems klubams, kad ir jiems laikas būtų pasirūpinti ne tik savo tinklapiais, bet ir pramogomis gerbėjams.

Reklama
No comments yet

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: